close
تبلیغات در اینترنت
هم 94 ای هاااا هم 95 ای هااا ...
loading...

اکسیر کنکور!!مشاوره کنکور96

  1- افراد موفق اعتقادی به اشتباه بسیار بزرگ ندارند: انسان هایی با ذهن قوی، باور ندارند اشتباه های بزرگ روی تلاش آنها خط بطلان می کشد. هر تجربه ای، خصوصا تجارب بد، درسی است که می توانید از آن عبرت بگیرید. اگر کارهایی را که در زندگی تان انجام داده اید همچون خطایی ساده در نظر بگیرید، بعد از آن نیاز خواهید داشت که عمیق تر به مسائل فکر کنید. انسان هایی  با ذهن قوی، این نکته را فهمیده و به کار گرفته اند. شما هم باید همین کار را انجام دهید. 2- افراد موفق باور ندارند که شکست اجتناب ناپذیر…

هم 94 ای هاااا هم 95 ای هااا ...

 
1- افراد موفق اعتقادی به اشتباه بسیار بزرگ ندارند: انسان هایی با ذهن قوی، باور ندارند اشتباه های بزرگ روی تلاش آنها خط بطلان می کشد. هر تجربه ای، خصوصا تجارب بد، درسی است که می توانید از آن عبرت بگیرید. اگر کارهایی را که در زندگی تان انجام داده اید همچون خطایی ساده در نظر بگیرید، بعد از آن نیاز خواهید داشت که عمیق تر به مسائل فکر کنید. انسان هایی  با ذهن قوی، این نکته را فهمیده و به کار گرفته اند. شما هم باید همین کار را انجام دهید.

2- افراد موفق باور ندارند که شکست اجتناب ناپذیر است: 
حتی بدترین شرایط می تواند تغییر کند.در صورتی که شما روش مناسبی را در پیش بگیرید. افراد با ذهن قوی، باور ندارند که در جایی شما باید تسلیم شرایط شوید. بنابراین شما نیز باید این گونه باشید. تا جایی که اراده شما وجود دارد، امید هم هست. پس حتی زمانی که مشکلات جلوی شما صف کشیده اند از حرکت به سمت هدف تان باز نایستید.

3- افراد موفق به بی معنابودن زندگی باور ندارند: اگر افراد با ذهن قدرتمند، نمی توانستند به معنادار و هدفمند بودن جهان اعتقاد داشته باشند، هرگز دارای ذهنی قوی و اوضاعی بر وفق مراد نبودند.

4- افراد موفق اعتقاد ندارند کارها همیشه جوری پیش می رود که انتظارش را دارید: اگر شما فردی بدبین هستید، باید انتظار کشیدن برای اتفاقات بد را از فکرتان خارج کنید و اگر انسان خوش بینی هستید، باید این فکر را که هرگز اتفاق بدی رخ نمی دهد پایان دهید. 
همواره خود را برای این امر اجتناب ناپذیر آماده نگه دارید که روزهای ما می توانند بسیار غیرقابل انتظار باشند.

5- افراد موفق باور ندارند که هیچ امیدی باقی نمانده است: انسان هایی با ذهن قوی، باور ندارند که مکانی تاریک و حالی از امید برای آنها وجود دارد که بازگشتی از آن نیست. امید برای آینده شما تا حد بسیار زیادی در دستان خود شماست. بنابراین، با تسلط بر ترس های تان از آنها عبور کنید.

6- افراد موفق باور ندارند به اینکه معجزه ای وجود ندارد: برخلاف انسان های منفی نگر، افراد با ذهن قوی، به این اعتقاد ندارند که معجزه امری غیرممکن است.
این بدان معنا نیست که آنها برای معجزه، به خودی خود نقشی بسیار اساسی قائل هستند، اما معتقدند اتفاقاتی بسیار عالی می تواند برای شما رخ دهد، البته در صورتی که به افکار منفی اجازه ورود به ذهن تان را ندهید.

7- افراد موفق به این امر باور ندارند که مجبور به انجام هر کاری به بهترین شیوه هستند: کمال یک هدف اسطوره ای است. در امور زندگی تان سعی کنید وسواس به خرج ندهید و از کنار برخی موارد جزئی بگذرید.

8- افراد موفق اعتقادی به انتظار طولانی برای لحظات مناسب ندارند: لحظه مناسب زمانی است که شما دست به کاری بزنید، پس چرا باید در انتظار مهیا شدن زمان مناسب برای انجام کاری شوید؟ زمانی که فرصت وجوددارد، آن را غنیمت شمرده و منتظر نمایند.
9- افراد موفق باورندارند گذشته ، مانعی برای آینده است:   انسان هایی با ذهن قوی، اعتقادی به محدودیت هایی که مانع موفقیت های آینده می شوند، ندارند. بر هر چیزی می توان با صرف زمان و انرژی غلبه کرد.

10- افراد موفق باورندارند که تنها خواهند مرد: بسیاری از مردم بر این باورند که هر تعداد دوست در زندگی شان داشته باشند، در نهایت هرکسی به تنهایی خواهدمرد. انسان هایی با ذهن قوی، این باور را ندارند و معتقدند روابطی که در زندگی شان ایجاد کرده اند- حتی اگر کسی در زمان مرگ بر بالین شان حاضر نباشد- همواره با آنها خواهندماند.

11- افراد موفق باور ندارند که زور و اجبار امری ضروری است:
 انسانی هایی با ذهن قوی، باور ندارند که همواره برای نتیجه گرفتن باید از زور استفاده کرد. افسران می توانند تحت نظر خود را به شدت تنبیه کنند، ولی تشویق با حس مثبت، همان چیزی است که سربازان آنها را به افرادی شایسته تر تبدیل خواهد کرد.

12- افراد موفق باور ندارند هر آنچه را که وجود دارد، باید یاد بگیرند: بعضی ها ممکن است بگویند هر آنچه را نیاز دارند، می دانند. افراد با ذهن قوی، این را باور ندارند که موقعیت و حدی برای پایان یادگیری وجوددارد. جهان همواره در اطراف ما در حال تغییر است، بنابراین آموزش ما هرگز نباید متوقف شود اما دانستن همه چیز، غیرممکن است.

13- افراد باور ندارند برای حس بهتر نیاز به مصرف ماده ای خاص دارند: بعضی افراد برای اینکه احساس بهتری داشته باشند، خود را معتاد به مصرف چیزهایی مانند الکل، موادمخدر، غذا یا هر چیز دیگری می کنند. افراد با ذهن قوی، باور دارند انسان می تواند خود را از قید وابستگی ها رها کند.

14- افراد موفق معتقد به ضعف نیستند: انسان هایی با ذهن قوی معمولا در کارها از بقیه بهتر هستند و از نظر رفاهی هم در سطح بالاتری قرار دارند. آنها به خاطر ضعف دیگران، از شادی خودشان نمی کاهند. هرکسی شرایط خاص خود و متفاوت از دیگران دارد و شرایط برای برخی، سخت تر از بقیه است. افراد با ذهن قوی، این واقعیت را درک می کنند.

15- افراد موفق باور ندارند تغییر امری غیرممکن است: 
بسیاری از مردم قبول ندارند که انسان می تواند تغییر کند اما انسان هایی با ذهن قوی، معتقدند هرکسی می تواند برای بهتر بودن تلاش کند. اگر آنها این عقیده را باور نداشتند، هرگز به جایگاه فعلی شان دست نمی یافتند.

 

 

من اینجا 15 تا ویژگی گفتم ؛ چند تاشو باور نداری؟؟؟؟؟ 

 

دوست گل اکسیری موفق من پر انرژی برای رسیدن به هدفت ادامه بده ...


Zohreh بازدید : 707 یکشنبه 06 ارديبهشت 1394 زمان : 1:53 نظرات ()
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط سوده در تاریخ 1394/2/27 و 14:09 دقیقه ارسال شده است

نظرم نیومده؟؟!!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂
پاسخ : چرا اومده.
نگار

این نظر توسط اذر در تاریخ 1394/2/25 و 14:09 دقیقه ارسال شده است

سلام
من عمومیا رو در طول سال خیلی کم خوندم!!!و الان نمیدونم واسش باید چه کار کنم؟!
مثلا کنکور 91رو ک دادم درصدام این شد
ادبیات و دینی و عربی50
زبان 32
ولی اختصاصیا
ریاضی 75
زیست81
فیزیک 77
شیمی 67
میخوام جبران کنم کم کاری طول سالمو ولی نمیدونم باید چه جوری این همه مشکل عمومی رو رفع کنم؟!
اگ با این درصدا سهمیه هم داشته باشی میشه امید ب دندون داشت!!!!
انقدر ناامید شدم ک ی مدت تصمیم گرفته بودم بزارم واسه سال بعد
پاسخ : برای عمومی ها تو پست جمع بندی توضیح دادم و کتاب معرفی کردم.
تو عمومی ها زودتر و بیشتر میشه پیشرفت کرد پس نگرانش نباش
اصلا ب سال بعد فکرنکن.همه ی تلاشتو بکن انشالله همین امسال قبول میشی.
بستگی به میزان سهمیه ت داره ولی عمومی ها رو خوب کارکن
نگار

این نظر توسط سوده در تاریخ 1394/2/21 و 21:13 دقیقه ارسال شده است

سلام دکتر
با این درصدا میتونم ب رتبه ی زیر2000امیدوارباشم؟
ادبیات:60 دینی:94تا 100 عربی:40 زبان40
ریاضی:20_30 فیزیک:40_50 شیمی:60
رشتم ریاضیه.منطقه2
پاسخ : سلام
درصد ریاضی تون با توجه به رشته تون خیلی پایینه
اما برای تخمین رتبه باید به شرایط و درصد های رقباتون توجه کنین چون تعیین کننده اصلی اینه...
زهره

این نظر توسط در تاریخ 1394/2/18 و 12:16 دقیقه ارسال شده است

سلام خسته نباشین
به نظرتون یه ماه مونده به کنکور سنجش بهتر یا کانون؟
پشتیبانم میگه سنجش
پاسخ : سلام
ممنون شما هم خسته نباشین
حتما سعی کنین آزمون های جامع سنجش رو شرکت کنین به خاطر جامعه آماری بالا خیلی خوبه جدای از سطح سوالات
زهره

این نظر توسط ایلیا در تاریخ 1394/2/15 و 12:48 دقیقه ارسال شده است

سلام ..ی سوال داشتم.. شکله فصل شیش کتاب سال دوم صفحه ی 76 زیست ...ی جا عکسه ماهی را کشیده..راجبه گردش خون بسته و باز بحث کرده... تو قسمته مغز ماهی..اون بالا..بالایه چشماش ی سرخرگ کشیده که فقط وارد سرش میشه و خونا میبره داخل...خب مگه این خون نباید از سرش خارج بشه؟..خب الان اینجا هیچ سیاهرگی برایه خروج خون نشون نداده...پس باید گردش خون باز باشه دیگه؟...خیلی به این موضوع ور رفتم...الان سه روزه دارم بش فک میکنم..به جواب نرسیدم..اگه شکل درست باشه پس حتتتتتتتتتما گردش خون باز اینجا وجود داره...پس میتونیم این مطلب را که همه ی مهره داران گردش خون بسته دارند را نقض کنیم...چی میشه جوابش؟..اگه کمکم کنید ممنون میشم.. شکلک
پاسخ : سلام
ایلیا جان بعضی شکل های کتاب ناقص هستن.این شکلی که شما میگی هم به صورت نمادین چندتا از سرخرگ ها و سیاهرگ های ماهی رو کشیده اما کاملش نکرده.برای همین شما اونجا سیاهرگ نمیبینی که خون رو برگردونه ولی در اصل وجود داره
شاد و موفق باشی
امین

این نظر توسط راضیه در تاریخ 1394/2/13 و 23:44 دقیقه ارسال شده است

من باید بجنگم بازشتی ها بابدی ها بابغضی که میگه نفس کشیدن راحت نیستو زندگی روبه زوال.من باید مبارزه کنم فقطوفقط با افکارمنفی که درون من به وجودمیاد اروم اروم من روشکست میده.من برای شکست افریده نشدم من افریده شدم تا موفق شم افریده شدم تا ازتمام زمین خوردنام حماسه بسازم.این پیروزمندانه ترین حماسه زندگی من هست که با انرژی بیشتر دست به زانو بگیرمو ازجام بلندشم دوباره وادامه بدم.تاخوده خوده موفقیت .من شوقی که درچشمان والدینم ازموفقیتام به وجودمیاد روبا دنیاعوض نمیکنم.پس میجنگم به خاطر دلم که عاشق.عاشق خدایی که منو افرید برای رفتنو رفتنو رفتنو موفقیت..عاشق پدرم عاشق مادرم...من زندگی روزیبا میبینم وخستگی ها ودردهای جسمانی روبه واسطه روح قویم نمیبینم .دل من صافی خوبی ها ومثبت ها ست.افکارمن مرا درآغوش به سمت آینده یک آینده زیبا وخوبواسطوره سازمیبره.وتلاشو جنگیدنومبارزه برای رسیدن به نوک قله موفقیت واقعا شیرینه..خدای من دراین مسیرتنهام نگذار..
باسلام خدمت دکترای بزرگوار.این متنو چن وقت پیش تولحظه پر انرژیم نوشتم.هروقت حوصلم ازخوندن سرمیره میخونمش کلی انرژی میگیرمو دوباره شروع میکنم.واقعا تاثیر داره وقتایی که انرژی داریم اونو روکاغذ بیاریم حس مثبتش تاهمیشه روی کاغذ باقی میمونه.راستی سوالای امتحان نهایی شیمی خرداد89روبچه ها بررسی کنید جالب بودن بعضیاش که نکاتش توهیچ سال دیگه ای تکرار نشده بود.از تمام وقتی که برامون میگذارید ممنونم ایشالا به وسعت قلب زیباتون خوبی وخوشیوموفقیت توزندگیتون ببینید..
پاسخ : سلام
ممنون بابت نظر پر انرژی و زیباتون ...
خیلی خوب نوشتین و واقعا پر از انگیزه و جملات درست ه
ان شا ا... که یه موفقیت شیرین دیکه رو هم یه ماه و خورده ای دیگه کسب میکنین و شوق به وجود اومده تو پدر مادرتون رو دوباره میبینین
حتما بررسی میکنیم
البته فک کنم با جمله آخرتون شما سال سوم یاشین !! این جوری باید یگم 1 سال و 1 ماه و خورده ایه دیگه شکلک
خواهش میشه ممنون بابت ارزوی موفقیتتون برای ما ...
زهره

این نظر توسط دارووو در تاریخ 1394/2/13 و 20:04 دقیقه ارسال شده است

سلام دکترشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک
پیش نیازهایی هس در مورد زبان انگلیسی ک بخایم یاد بگیریم
قبل اینک وارد رشته ی دارو بشیم؟
یکیم اینک داشتن مدرک دکتری تخصصی دارو ب چه درد میخوره؟
بعد ایا دانشجوهای دارو مثل پزشکیا در مورد بیماریها و نحوه ی درمان انها
اطلاعات بدست میارند؟
بعد ایا واقعا مثل اسم داروسازی دانشجوها در مورد ساخت داروها چیزی یاد میگیرند؟
پاسخ : سلام به شما
نه پیش نیاز خاصی نداره برای وارد شدن به این رشته...
مدرک تخصصی دارو برای هیئت علمی شدن لازمه و هر مقطع علمی پژوهشی و تحقیقاتی که نیازمند داشتن این مدرکه ...
بله باید اطلاعات کاملی داشته باشند در مورد بیماری ها و درمان های مورد نظر و تداخلات دارویی و ...
بله در درس هایی مثه فارماسیوتیکس و شیمی دارویی و ... در مورد ساختار داروها و همین طور نحوه ساختشون و... اطلاعات کسب میکنن و ساخت دارو جز مباحث بسیار مهم این رشته هست ...
زهره

این نظر توسط احسان در تاریخ 1394/2/13 و 17:56 دقیقه ارسال شده است

سلام به دکتر های عزیز
خوبین که انشاالله؟؟؟

یه سوال داشتم
همونطورکه گفتم درس هارو خوب خوندم و ترس از فراموشی دارم، اما دیگه کلا از درس زده شدم و حالم بهم میخوره شروع کنم تست زدن (اه)
برای جمع بندی مشکل دارم!!!
سوالم اینه که آیا اگر روش مطالعم رو عوض کنم اوضاعم بهتر میشه؟
چه روشی رو پیش بگیرم؟؟؟
نظرتو راجع به اینکه روش سه روز یکبار رو زودتر شروع کنم چیه؟؟؟
حس میکنم با این روش هم مهلت پیدا میکنم برای امتحانا آماده بشم
هم تغییر توی روش ایجاد میشه
هم ساعت مطالعم دوباره افزایش پیدا میکنه
هم اینکه میفهمم کجاها باید تمرکز کنم
ممنون میشم یه چیزی بگین که این دم آخری خراب نشه
آخه عقیده من اینه که کسی برندست که از خط پایان رد بشه
نه اینکه تا خط پایان خوب عمل کنه!!!
پاسخ : سلام
ممنون ، شما خویین؟؟
عقیده تون کاملا درسته ... کسی برندست که از خط پایان رد بشه
نه اینکه تا خط پایان خوب عمل کنه!!!
تو 2 تا پست دوستانم در مورد جمع بندی نکاتی رو ذکر کردن که خیلی میتونه براتون مفید باشه ... حتما اون دو پست رو خوب بخونین
روش 3 روز یک بار رو اگه میبینین به یه تسلط نسبی رسیدین میتونین شروع کنین ... ولی الان وقت جا زدن و از درس زده شدن نیست به هیچ عنوان این افکار رو به خودتون تلقین نکنین چون به راحتی ممکنه نتیجه 1 سال تلاشتون رو با دستای خودتون نابود کنین ...
زهره

این نظر توسط ايدين در تاریخ 1394/2/12 و 15:55 دقیقه ارسال شده است

سلام.يه سوال داشتم من قبل عيد ميانگين ساعت مطالعم ٥ ساعت بود از عيد به بعد شده ٨ساعت ترازاي قلمچيم ٦٠٠٠.تقريبا همه درسا رو خوندم ولي خيلي كم تسلط دارم اگه بتونم تا ١٨م پيشو تموم كنم و تو اون يه ماهم پايه رو به تسلط برسونم بنظرتون ميتونم به زير هزار منطقه سه فك كنم؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ : سلام
این کاملا بستگی به شرایط آزمونتون داره ... ولی اگه بتونین تسلط پیدا کنین چرا نشه ؟؟ شما تلاشتونو کردین مطمئنا جواب تلاشتونم میگیرین ...
زهره

این نظر توسط یه بنده خدا در تاریخ 1394/2/11 و 23:21 دقیقه ارسال شده است

سلام من یه سوال داشتم یکی ازدانشجوهای پزشکی که اصفهان درس میخونه/ترم5/اینجاتوشهرماکلاس زیست گذاشته اگه اسمشوبگم میتونین راهنمایی کنین خوبه باهاش کلاس برم یانه؟اخه اصفهانم میگن کلاس داره
پاسخ : سلام
ما که الزاما اگر اسمشونم بگین نمیشناسیمشون ... اما میتونین یه جلسه برین و خودتون ارزیابیشون کنین ... چون ما حتی اگر ایشون رو بشناسیم هم نمیدونیم که زیست درس دادنشون چجوریه ؟!!
موفق باشین ...
زهره


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
Profile Pic
سلام دوست من! به سایت خودت خوش اومدی! این سایت همون اکسیر کنکور قدیمی هست امیدوارم اینجا هم مثل گذشته و حتی بیشتر رضایت شما رو کسب کنیم و مطالبمون به دردتون بخوره برای کنکور96 هم هستیم! با انرژی تر از قبل و با برنامه ها و فعالیت های متفاوت! ان شاءالله که بتونیم مطالب خوبی رو براتون داشته باشیم و استفاده کنین از پست هامون. لطفا نظراتتتون رو به صورت خصوصی ارسال نکنین چون واقعا امکان جواب دادنشون نیست.بهتره سوالاتتون رو هم به صورت مختصر و مفید ارسال کنین تا هرچه زودتر بتونیم جواب بدیم شاد و موفق باشین و حسااابی تلاش کنین...
اطلاعات کاربری
نویسندگان
کدهای اختصاصی